Lanamore Faith Flame Flaviola "Flayr"

Anglický seter

NAR: 14.8.2019

RODIČIA:

CH DARK REFLECTION SHADOW DOG

CH ODETA OD ALPSKÉ PROTĚŽE

Flayr je moja vysnívaná a vymodlená tricolorka z nášho prvého vrhu Anglických setrov. Jej meno znamená "Kvet" a tým veru pre mňa je, lebo je krásne tricolórna.

Počas tehotnosti som Odetke hladkala bruško a hovorila som jej, že túžim po presne takejto "Darcynke", tak som ju totiž vtedy prezývala. Hneď v prvý deň bolo vidieť, že bude tricolorka a ja som vedela, že to je tá moja " vyvolená"

Žiarivé farby a krásnu hlavu zdedila po svojom ockovi Darcym a vysoký temperament a nebojácnosť po maminke Odie.

Pri pôrode mi padla  rovno do ruky, zachytila som ju, lebo sa narodila Odetke pri venčení a keby som ju rýchlo nechytila, spadla by na ostré kamene a zabila sa. Tak som to brala ako znamenie, že si ju nemám púšťať z ruky a nechať si ju v dosahu. 

Všetko nasvedčovalo tomu, že určite ostane u nás, ale moje boľavé platničky a veľká svorka ma donútili sa s týmto šťastím s niekym dôverným podeliť.

Tak sa stala novým členom našej psej svorky, s malým rozdieľom, že žije prevažnú časť u mojej kamarátky Mirky a jej rodiny v Bratislave.

Budeme sa obe striedať so starostlivosťou o ňu, bude k nám chodiť a aj naďalej sa budeme z nej tešiť.

U Mirky bude žiť život ako domáci psík a verím, že aj milovaný člen rodiny a u nás bude rovnako milovaná a bude žiť časť svojho života ako chovná fena, za predpokladu dobrých zdravotných testov a splnenia všetkých chovných podmienok.

Verím, že svoju krásu prenesie aj na svoje potomstvo a bude nám všetkým robiť radosť.

Vianoce s Flayr u  Mirky

 

3 mesiace

 

2 mesiace

 

6 týždňov

 

Prvé fotky Flavioly "Flayr"