VRH Kind Kiss

Šteniatka Debbie a Angela sú na svete!!

28. októbra 2021 sa nám narodili dvojičky 1 psík a 1 fenka. 

Napriek dlhému rozhodovaniu či kryť Debbie a potom veľmi úspešnému viackrát opakovanému krytiu, sme sa dozvedeli pri vyštrení ultrazvukom, že nie sú vidieť žiadne šteniatka. Avšak Debinkine spávanie ukazovalo, že sa s ňou predsa len niečo deje, tak sme vyšetrenie zopakovali o týždeň neskôr a dozvedeli sme sa radostnú správu, že Debbie je predsa tehotná.

Napriek tomu, že bolo vidieť len tri plody a ja som dúfala, že ešte nejaké sú ako vždy vo vnútri skryté a myslela som, že zrejme prišlo k ovulácii neskôr, ako sme predpokladali a rovnako i oplodnenie prebehlo neskôr, ale mýlila som sa, pôrod bol v riadnom termíne, ale narodili sa len dve šteniatka.

Vrh som nazvala KIND KISS preto, lebo Angelo a Debbie sú úžasní priatelia a boli veľmi nežní milenci, pri párení sa nežne bozkávali a túlili k sebe, akoby vedeli, že patria jeden k druhému.

Veľmi sa tešíme ako potomstvo z tohto úžasného spojenia bude ďalej rásť.

Rodičia sú Debbie a Angelo:

Inter.CH C.I.B. Redmore Debbie

Inter.CH C.I.E. Lanamore Alpha Edition Angelo

Tu je rodokmeň budúcich šteniatok

Fotky a bližšie informácie oboch rodičov nájdete tu dolu v ich galériách

Tehotná Debbie pár dní pred pôrodom

Krystal a Kristoph - prvý týždeň

8 dní

1 mesiac

Vianočné fotenie

Kristoph "Kris"- psík

3,5 týždňa

1 mesiac

Vianoce 2021

Kristoph zvaný Kris žije u Dášky spolu s jej Anglickým setrom Lenoxom. Zúčastnil sa už niekoľko úspešných výstav, pripravuje sa na canisterpeutické skúšky a pokúsi sa spolu s Dáškou splniť podmienky chovu v Čechách a byť ďalším chovným psom  pochádzajúcim z našej chovateľskej stanice.

Krystal "Nala" - fenka

3,5 týždňa

1 mesiac

Vianoce 2021

Malá Krystal zvaná Nala žije u Michaely v chovateľskej stanici Redmore z krorej pochádza jej maminka Debbie. Vyrástá z nej krásna fenka a pripravuje sa na výstavy a poľovné skúšky, aby ďalej mohla niesť svoj skvelý rodokmeň.